Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz


czcionka mniejsza czcionka normalna czcionka większa
OGŁOSZENIA

     Informacji w sprawie ofert pracy dla pracowników udzielają osoby wyznaczone do kontaktów:

   -  ppor. Dariusz JUSIAK    tel.  261 413 483,
   -  Pani Ilona MIKIELEWICZ-DĄBROWSKA    tel.  261 427 025,
   -  Pani Anna GOWOR    tel.  261 427 017.

Adres e-mail:  rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl 

 

     Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz to jednostka wojskowa, w której nie tylko pracują osoby noszące umundurowanie. To także miejsce, gdzie zatrudnieni są  pracownicy cywilni.

     Większości osób Wojsko kojarzy się z mundurem. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że ta instytucja to w 30% pracownicy cywilni, którzy w Naszym Centrum stanowią ponad połowę stanu osobowego. Osoby z różnym wykształceniem specjalistycznym  i umiejętnościami znajdą Tu miejsce. Różnorodność wykonywanych przez pracowników zajęć jest obszerna. To właśnie Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz jest dla wielu młodych ludzi początkiem pracy zawodowej w administracji publicznej, logistyce, a w szczególności w dziedzinie IT i CYBER bezpieczeństwie. Szczególnie te dwa ostanie aspekty są dla Nas priorytetem – na nich głównie opieramy Naszą działalność. Także studenci i uczniowie szkół średnich różnych kierunków podejmując praktyki i staże w Centrum, bardzo często decydują się na pozostanie u Nas  i jest to początek ich zawodowej kariery. Po podjęciu pracy umożliwiamy kontynuację studiów w systemie zaocznym, zapewnimy pomoc specjalistyczną i wsparcie w podwyższaniu kwalifikacji. Zatrudnienie znajdą Tu również osoby doświadczone, które mogą wykorzystać zdobyte umiejętności na nowych stanowiskach pracy. Doceniamy także osoby niepełnosprawne, które wykazują się wiedzą, zaangażowaniem i profesjonalizmem w wykonywaniu powierzanych im zadań. Dlatego wszystkie osoby mają równe szanse w przyjęciu do pracy w Regionalnym Centrum Informatyki Bydgoszcz.

Rejonem odpowiedzialności Centrum jest północno-zachodnia część Polski. Nasze lokalizacje to głównie Bydgoszcz, Poznań i Szczecin oraz okoliczne miejscowości gdzie rozlokowane są zabezpieczane jednostki wojskowe i instytucje Resortu Obrony Narodowej.

W różnych miejscowościach działania Centrum czekają miejsca pracy dla referentów, informatyków, teleinformatyków  i specjalistów  różnych obszarów Naszej działalności. Ważne i odpowiedzialne zadania wspomagające działalność Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej czekają na wykształcone, sumienne i solidne osoby, które nie noszą munduru.

     Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz ściśle współpracuje z Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni, które jest jednostką nadrzędną oraz pozostałymi Regionalnymi Centrami Informatyki.
Umożliwiamy zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami oraz systemami łączności i informatyki, doskonalenie wiedzy i podnoszenie umiejętności. Mamy zgrany, rzetelny i odpowiedzialny zespół ludzi, który służy swą wiedzą i pomocą a także wykonuje odpowiedzialne zadania zapewniając ciągłość działania systemów teleinformatycznych, informatycznych i wysoki poziom świadczonych usług oraz bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Poza pracą można rozwijać także swoje zainteresowania i pasje, korzystać z szeroko pojmowanej rekreacji, sportu oraz kultury i sztuki.

     Współpracujemy z niżej wymienionymi uczelniami i szkołami średnimi:

- Uniwersytet Technologiczno–Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich  w Bydgoszczy;

- Zespól Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy;

- Zespól Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu;

- Zespół Szkół Łączności w Szczecinie.

 

  OFERTA PRACY m. SZCZECIN
 stanowisko: TECHNIK
do dnia 25.09.2020 r.
 OFERTA PRACY m. POZNAŃ-KRZESINY
 stanowisko: MONTER
do dnia 25.09.2020 r.
 OFERTA PRACY m. CHOJNICE-NIEŻYCHOWICE
 stanowisko: TELEINFORMATYK
do dnia 30.09.2020 r.
 
 

 DO POBRANIA

Zdjęcia

    
  • BIP
pdf

go-up
Kontakt

Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz
gen. Józefa Dwernickiego 1
85-915 Bydgoszcz
tel. 261413131
fax. 261102004
rcibydgoszcz@ron.mil.pl

    
  • BIP